toner ve corona

Merhaba değerli dostlar.

Corona vürüsün yaygın olduğu bu günlerde insanların dışarı çıkması baya zor bir hal aldı. Hemen bugün beni iki müşterim aradı biri hastane biri başka bir hizmet sektörü. Her iki müşterimde toner istiyor acil yardım talebinde bulundular. Tabi ben evimde oturuyordum evde kal çağrısına uyuyordum ancak söz konusu sağlık sektörü olunca ben evde kalamazdım. Hemen şirketime gittim müşterimin istediği tonerleri aldım ve müşterime tonerleri teslim ettim. Ben onları akşam alkışlamanın yanı sıra bugün bunu yaptım. Yarın için farklı kartuş ve toner siparişlerinin olacağını söylediler. Tabiki ben bunu seve seve kabul ettim ve yarın onların isteğini seve seve kabul ettim.

Arkadaşlar şunu öğrendim ben bu günlerde , normal şartlarda tonercilerin bir meslek grubuna dahil olmadığını bildiğim halde bu ara biz tonercilerin özellikle sağlık kuruluşlarına yardımcı olduğumuzu görünce artık bir meslek grubuna dahil olduğumuzun bilincine vardım.

Bu meslek grubunun adını lütfen mesaj olarak bize atın. Örneğin Toner Mühendisliği, Sarf malzeme Uzmanlığı, kartuş toner operatörü vs.

Yeniden görüşmek dileğiyle saygılarımla hoşçakalın sağlıklı kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp