e-ticaret

Merhaba arkadaşlar , bundan yaklaşık olarak 25 yıl önce İstanbul Cağaloğlu semdinde bir dükkan da İhlas Net adı altında bir interner servis sağlayıcı açılmıştı. Tabi ben bunun ne olduğunu ve nasıl bir işleyişi olacağını çok merak ettim içeri girip sordum , o anda orda bulunan genç arkadaş biz bir internet servis sağlayıcısıyız dedi. Ben merak içinde yani dedim. Yani bir nevi bilgi bankası bütün bilgiler orada olacak insanlar internete girip orada kendilerine lazım olacak bilgilere ananda ulaşacak dedi ve 5 yıl içinde en küçük bir büfe bile internete girmezse yok olmaya mahkum olacak dedi.

Gerçekten adam doğru söylemiş bugün aradan geçen 25 yıl içinde e-ticarette olmayan firmalar yok olmaya mahkum olmuş.

Biz türktoner adı altında ve adinks adı altında iki tane e-ticaret portalı kurduk. Türktoner e-ticarette elektronik eşyadan tutunda kartuş , toner, fotokopi makinaları, yazıcılar ve bu konuda gerekli alışverişin tamamını kapsayan büyük bir potal olacak. Adinks ise mürekkep , tanklı yazıcılar ,fotoğraf kağıdı ve barkot etiketlerini içeren büyük bir portal olacak.

Türktoner kendi sayfasını kurdu ve bu konudaki çalışmalarına hız verdi. bizi izlemeye devam edin gerek google haritalarda ve gerekse yandex haritalarda kendi yerini aldı.

7 yorum “e-ticaret”

  1. e ticaretle ilgili yazılarınız için çok teşekkür ederiz. Gerçekten Ülkemizde ciddi bir potansiyel var bunu değerlendirmek lazım. Çok teşekkürler.

  2. Simply want to say your article is as amazing. The clarity in your post
    is simply nice and i could assume you are an expert on this
    subject. Well with your permission allow me to grab your feed to keep
    up to date with forthcoming post. Thanks a million and please keep up the gratifying work.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp