toner ve corona

toner ve corona

Merhaba değerli dostlar. Corona vürüsün yaygın olduğu bu günlerde insanların dışarı çıkması baya zor bir hal aldı. Hemen bugün beni iki müşterim aradı biri hastane biri başka bir hizmet sektörü. Her iki müşterimde toner istiyor acil yardım talebinde bulundular. Tabi ben evimde oturuyordum evde kal çağrısına uyuyordum ancak söz konusu sağlık sektörü olunca ben evde […]

e-ticaret

e-ticaret

Merhaba arkadaşlar , bundan yaklaşık olarak 25 yıl önce İstanbul Cağaloğlu semdinde bir dükkan da İhlas Net adı altında bir interner servis sağlayıcı açılmıştı. Tabi ben bunun ne olduğunu ve nasıl bir işleyişi olacağını çok merak ettim içeri girip sordum , o anda orda bulunan genç arkadaş biz bir internet servis sağlayıcısıyız dedi. Ben merak […]

Türk Toner

Türk Toner

KARTUŞ

KARTUŞ

Marka Bilinci

Biz markamızı gözbebeğimiz gibi koruruz. Tabi markayı korumak müşteri memnuniyetinden geçer ve müşteriye saygıdan geçer.

SÜBLİMASYON

Süblimasyon baskı , dijital baskı alanının popüler teknolojisidir. Sadece hızlı kuru ve yapışkan süblimasyon kağıdına sahiptir.

TONER NEDİR

Merhabalar, Bugün toner hakkında sizlere kısa bir bilgi vermek istiyorum. Toner kısaca yazıcı ve fotokopi makinalarında kullanılan bir tür sarf malzeme olarak geçmektedir.

TIKLA ARA
WhatsApp